O táboře

Srdečně Vás všechny zdravíme v novém roce, přejeme hodně štěstí a zdraví a samozřejmě se těšíme na letní setkání s Vámi!!

Během letních prázdnin 2018 pro Vás pořádáme již 20. ročník dětmi velmi oblíbeného Letního tábora v Praskolesích, který se svou náplní liší od "klasických letních táborů".

Tábor je vhodný pro děti celé školní docházky - tj. cca od 6 do 16 let. Naší předností je mimo jiné omezený počet dětí v jednom turnusu. Snažíme se dětem připravit pestrý program - mimo různých sportovních aktivit také např. umělecké tesání do pískovce (pod vedením a s výkladem profesionálního sochaře) nebo větší děti si mohou vyzkoušet také dřevořezbu (do lipového dřeva).

A denní program? Děti se po skupinách věnují opravdu různorodým aktivitám (příklady uvedeny níže) - všechny v průběhu týdne vystřídají, program je rozprostřen do celého dne. Aktivity jsou přizpůsobeny věku dětí, rozhodně se u nás nikdo nenudí a ani nemusí mít obavy, že třeba něco neumí - například:

 • Cyklistika 
 • Turistika
 • Koupání ve vyhřívaném bazénu
 • Soutěže o věcné ceny
 • Jízda na koních
 • Dřevořezba
 • Horolezectví
 • Míčové hry
 • Floorball
 • Tábornické hry
 • Celodenní výlet
 • Výpravy do blízkého naleziště trilobitů
 • V minulých letech jsme pro děti připravili novinku - mohou si vyzkoušet umělecké tesání do kamene (pískovce) a starší děti také do lipového dřeva.

Vše probíhá pod vedení zkušených vedoucích. Večery trávíme u táborového ohně s kytarou, čtením pohádek a příběhů na dobu noc nebo promítáním diapozitivů.

Každý turnus je zakončen velkolepou diskotékou s vyhlášením nejlepšího tanečníka/tanečnice a také volbou Miss a Sympaťák tábora - tak se na to připravte smiley !!

Jídlo je připravováno přímo v táboře, a to 5x denně (začínáme sobotním obědem v den příjezdu a končíme sobotní snídaní v den odjezdu), celodenní pitný režim je samozřejmostí. Po dohodě s rodiči jsme schopni zajistit diabetickou i bezlepkovou dietu. Děti jsou ubytovány po dvou v klasických podsadových stanech (děti předem do stanů nerozdělujeme, vše proběhne až po příjezdu na daný turnus), lůžka jsou vybaveny molitanovou matrací. Přímo v areálu je k dispozici velké hřiště, vyhřívaný venkovní bazén, umývárna a WC. 

V táboře je po celou dobu přítomen zdravotník, v případě nutnosti máme smluvně zajištěnu lékařskou péči v hořovické nemocnici, necelé 4 km vzdálené, a pokud by byla potřeba - neváháme ji použít. Tábor je dle předpisů pravidelně kontrolován krajskou hygienickou správou (za celou dobu působení nebyly nikdy shledány závady).

Chtělo by Vaše dítě prožít o prázdninách opravdu něco výjimečného? Pak neváhejte, a přihlaste své dítě již dnes - ZDE. Po vyplnění přihlášky přijde na Vámi uvedenou emailovou adresu automatické potvrzení úspěšného odeslání přihlášky, poté Vám ještě zašleme emailem potvrzení o přijetí přihlášky (= rezervace místa pro Vaše dítě) a také posléze potvrzení o přijetí platby (kontrolu výpisu z účtu a následné přiřazení plateb k jednotlivým dětem provádíme cca 1x za 10-14dní - prosíme tedy o trpělivost - díky!).

Tábor probíhá v osmi týdenních turnusech vždy od soboty do soboty - začínáme 30. 6. 2018, končíme 25. 8. 2018 - viz přihlášky.

Veškeré informace a dokumenty k táboru najdete nahoře v modré liště pod tlačítkem Dokumenty.

Cena tábora je 3.699 Kč za turnus a dítě (cena zahrnuje ubytování, stravování, program - nezahrnuje dopravu, kolo a úrazové pojištění).

Nabízíme slevy pro sourozence (1. dítě má plnou cenu 3.699 Kč, každý další sourozenec platí 3.299 Kč) a také pro děti, které se zúčastní v tomto roce více běhů (1. běh cena 3.699 Kč, každý další 3.299 Kč). Sourozeneckou slevu uplatníte přímo při platbě (jedno dítě plná cena, druhé se slevou – nebo jednou částkou poníženou o slevu za oba dohromady pod jedním RČ). Pokud se dítě z jakéhokoliv důvodu odhlásí činí stornopoplatek 500 Kč - důvod odhlášení neřešíme.

Informace k platbě:

 • pro 1. až 3. turnus platí č. účtu 1516388020/3030
 • pro 4. až 6. turnus platí č. účtu 43-1201620227/0100
 • pro 7. až 8. turnus platí č. účtu 107-6446570267/0100
 • var. symbol: rodné číslo dítěte (do zprávy pro příjemce prosím uveďte jméno dítěte a turnus (např. J.Novak - 4T), platba se nám bude lépe přiřazovat - děkujeme).

  Máte možnost využít příspěvku na letní rekreaci pro dítě od Vašeho zaměstnavatele? Na Vaši žádost Vám samozřejmě zašleme fakturu.