O táboře

Vážení a milí smiley, přejeme vám všem pokud možno klidný nový rok, hodně štěstí a zdraví a splnění všech přání a jak jinak - opět se těšíme na letní setkání s vámi!

Během letních prázdnin 2024 pro vás pořádáme jubilejní již 26. ročník dětmi velmi oblíbeného Letního tábora v Praskolesích, který se svou náplní liší od "klasických letních táborů". Online přihlášky pro letošní rok jsou již aktivní, tak neváhejte a přihlaste se wink yes.

Tábor je vhodný pro děti celé školní docházky - tj. cca od 6 do 16 let. Snažíme se dětem připravit pestrý program - mimo různých sportovních aktivit také např. umělecké tesání do pískovce (pod vedením a s výkladem profesionálního sochaře) nebo větší děti si mohou vyzkoušet také dřevořezbu (do lipového dřeva).

A denní program? Děti se po skupinách věnují opravdu různorodým aktivitám (příklady uvedeny níže) - všechny v průběhu týdne vystřídají, program je rozprostřen do celého dne. Aktivity jsou přizpůsobeny věku dětí, rozhodně se u nás nikdo nenudí a ani nemusí mít obavy, že třeba něco neumí - například:

Vše probíhá pod vedení zkušených vedoucích. Večery trávíme u táborového ohně s kytarou, čtením pohádek a příběhů na dobu noc nebo promítáním diapozitivů.

Každý turnus je zakončen velkolepou maškarní diskotékou s vyhlášením nejoriginálnější masky - tak se na to připravte smiley !!

Jídlo je připravováno přímo v táboře, a to 5x denně (standardně začínáme sobotní večeří v den příjezdu a končíme sobotní snídaní v den odjezdu), celodenní pitný režim je samozřejmostí. Děti jsou ubytovány po dvou v klasických podsadových stanech (děti předem do stanů nerozdělujeme, vše proběhne až po příjezdu na daný turnus - děti si při seznamování řeknou, kdo s kým případně přijel a chce být ve stanu), lůžka jsou vybavena molitanovou matrací. Přímo v areálu je k dispozici velké hřiště, vyhřívaný venkovní bazén, umývárna a WC. 

V táboře je po celou dobu přítomen zdravotník, v případě nutnosti máme smluvně zajištěnu lékařskou péči v hořovické nemocnici, necelé 4 km vzdálené, a pokud by byla potřeba - neváháme ji použít. Tábor je dle předpisů pravidelně kontrolován krajskou hygienickou správou (za celou dobu působení nebyly nikdy shledány závady).

Chtělo by Vaše dítě prožít o prázdninách opravdu něco výjimečného? Pak neváhejte, a přihlaste své dítě již dnes - ZDE. Po vyplnění přihlášky přijde na Vámi uvedenou emailovou adresu automatické potvrzení úspěšného odeslání přihlášky, poté Vám ještě zašleme emailem potvrzení o přijetí přihlášky (= rezervace místa pro Vaše dítě) a také posléze potvrzení o přijetí platby (kontrolu výpisu z účtu a následné přiřazení plateb k jednotlivým dětem provádíme cca 1x za 10-14dní - prosíme tedy o trpělivost - díky!).

Tábor proběhne tento rok v osmi týdenních turnusech vždy od soboty do soboty - začínáme 29. 6. 2024 končíme 24. 8. 2024 - viz přihlášky.

Veškeré informace a dokumenty k táboru najdete nahoře v modré liště pod tlačítkem Dokumenty.

Cena tábora je 5.999 Kč za turnus a dítě (cena zahrnuje ubytování, stravování, program - nezahrnuje dopravu, kolo a úrazové pojištění).

Nabízíme slevy pro sourozence (1. dítě má plnou cenu 5.999 Kč, každý další sourozenec platí 5.500 Kč) a také pro děti, které se zúčastní v tomto roce více běhů (1. běh cena 5.999 Kč, každý další 5.500 Kč). Sourozeneckou slevu uplatníte přímo při platbě (jedno dítě plná cena, druhé se slevou – nebo jednou částkou poníženou o slevu za oba dohromady pod jedním var. symbolem) - přihláška sourozeneckou slevu bohužel neumí zohlednit.

Vzhledem k množícím se negativním zkušenostem z minulých let jsme bohužel byli nuceni zpřísnit storno podmínky, které najdete v našich přiložených Dokumentech. Berte prosím na vědomí, že zasláním platby s podmínkami stornopoplatků vyjadřujete souhlas.

Informace k platbě:

pro 1. a 2. turnus platí č. účtu 43-1201620227/0100
pro 3. a 4. turnus platí č. účtu 9920687002/5500
pro 5. a 6. turnus platí č. účtu 107-6446570267/0100
pro 7. a 8. turnus platí č. účtu - 115-8535620237/0100

Variabilní symbol je pro Vaši platbu automaticky vygenerován přihláškou - najdete jej tedy v potvrzení přihlášky zaslaném na Váš e-mail, kde jsou všechny podklady pro platbu.
Do zprávy pro příjemce při zadání platby prosím uveďte jméno dítěte a turnus (např. J.Novak - 4T), platba se nám bude lépe přiřazovat - děkujeme).
Máte možnost využít příspěvku na letní rekreaci pro dítě od Vašeho zaměstnavatele? Na Vaši žádost Vám samozřejmě zašleme fakturu - potřebujeme od Vás pouze fakturační údaje.