Tábor pro dospělé 28. - 31.8.

Ahoj táborníci,

tak je to konečně tady a bude "Tábor pro dospělé" :-)

Začneme ve čtvrtek večer a bude trvat do neděle přibližně do oběda - podmínkou pro uskutečnění "Tábor pro dospělé" je i uklizení stanů - když nás bude hodně je to cca na 3 hodiny - tak doufám, že s tím všichni počítáte!

Program bude připraven výběrem nejlepších aktivit z dětského programu a bude včas zveřejněn, abyste se na něj mohli připravit.

Jídlo bude zajištěné - objednám kuchařku, jídelníček bude také postaven z táborového jídelníčku a bude dopředu zveřejněn.

Náklady na osobu:

Fixní náklady budou vlastně jen na nákup surovin a na kuchařku - kalkulaci ještě nemám hotovou, ale počítám 500-1000 Kč/osoba/celou dobu. Všechno ostatní je na každém z vás :-)

Předběžný program:

Čtvrtek:

 - příjezd večer, příprava tábora a menší uvítací párty

Pátek:

- budíček, rozcvička, snídaně, osobní volno, oběd, a čekání na příjezd opozdilců, seznámení, rozdělení do týmů, diskotéka a večerka

Sobota:

- budíček, rozcvička, snídaně, táborový program, oběd, polední klid, táborový program, večeře, promítání, párty a večerka

Neděle:

- budíček, snídaně, vyhlášení „celotáborové hry“, uklid stanů a tábora, odjezd domů

Prosím, přihlaste se do tabulky níže, abych věděl, kolik nás kdy bude a připravil podle toho vše potřebné. Přihlášení je závazné a budu s vámi počítat! Kapacita je omezena na 40 lidí!

Všem děkuji a těším se!

Tomáš